protetyka jastrzębie

Uszkodzenie w uzębieniu to zawsze duży problem, szczególnie gdy są to zęby stałe.

Jednak na szczęście rozwiązują problem.

Ząb z koroną

protetyka jastrzębie Dobrze zrobione korony zębowe powinny wytrzymać latami, zanim ulegną ukruszeniu czy innym uszkodzeniom. Nie jest prawdą, że korony są wieczne, niestety ulegają wszelkim procesom fizycznym i chemicznym przez co tracą swoje właściwości.

Najtwardsze korony ceramiczne wytrzymują średnio 10 lat, jednak często dużo dłużej. Dobry protetyk dobierze nam odpowiedni model korony do naszych potrzeb i trybu życia, ale za dobrego specjalistę trzeba czasem dobrze zapłacić.

Może to odstraszać niektórych klientów, jednak na zdrowiu nie powinno się oszczędzać.

Komplikacje z powodu braków w uzębieniu

Kiedy warto wykonać protezę z implantem? To pytanie pewnie nurtuje wiele osób, ale mało kto decyduje się pójść z tym do specjalisty.
Ludzie obawiają się kosztów związanych z takim leczeniem protetycznym.

Co jest błędnym podejściem, ponieważ nieleczone ubytki w zębach mogą powodować nieciekawe skutki uboczne. Wady zgryzu, zmiany zwyrodnieniowe stawu żuchwy i tym podobne skutki nieleczenia ubytków zębowych.

Wystarczy jedna wizyta, aby ustalić ze stomatologiem taktykę postępowania i wyleczyć ubytki, które są najgroźniejsze.

Implanty definicja

Implanty stomatologiczne (wszczepy śródkostne) ? protezy stosowane w celu odbudowy utraconego uzębienia. Wykonane są z tytanu, który jest metalem obojętnym dla organizmu i nie ma wpływu na zdrowie.

Implanty stomatologiczne są produkowane w różnych kształtach, wielkościach i mogą mieć różnie modyfikowaną powierzchnię.

Implantologia jest alternatywą dla klasycznych rozwiązań protetycznych.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Implanty_stomatologiczne.

Widok do druku:

protetyka jastrzębie